Ev Hanımlarının Yapabileceği işler

Ekonomik sıkıntılar, giderlerin artması, konut kiralarındaki artış gelirlerin ve maaşların yetersizliği insanları ek iş yapmaya zorluyor. Büyük şehirlerde evlere alınan montaj , kesim, yapıştırma gibi rutin işler tercih edilirken, sanayinin durmuş olduğu anadolu şehir ve ilçelerinde bu tür işler pek fazla olmuyor.

Son yıllarda ev hanımları çocuk ve yaşlı bakma işlerini tercih ediyorlar. Bu da her yapıda insana uygun olmayan meslek gibi görünüyor. Kolay gibi görünen fakat en zor işlerden biridir bakıcılık. Çocuk uyumadan kesinlikle bir dakika bile usanmadan ilgi gerektirir ve sorumluluğu çok yüksek iştir.
Yaşlı işe yaşlılar bakıma muhtaç insanlar da genelde psikolojik sorunlar en üst seviyede dir.
Bunların dışında en çok yaygın olan network üyesi olmak ve katalog ile satış yapmak, bu işlerde de rekabet çok fazla ve kar marjı çok düşük olduğu için anlatıldığı gibi olmuyor. Sanki üye yaptığınızda çok kazanacakmışsınız gibi gözüksede bu işi yapan çevrenizde yüzlerce kişi var.
Toptan ürün alıp satmak en karlısı gibi gözüküyor. Değişik ürün olduğu için ve fiyatları network ürünlerine göre daha uygun ve kar marjıda yeterli oluyor.
Bu ürünler toptan içgiyim, toptan pijama, toptan çamaşır gibi kolay ve sürekli satılan ürünlerdir.
Berrak çamaşırları, le jardin sütyen ve gecelikleri bu iş için en uygun markalardır.
Ev Hanımlarının Yapabileceği işler Ev Hanımlarının Yapabileceği işler Reviewed by zubizup on 23:20 Rating: 5

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.