EK GELİRİN YENİ ADRESİ


TOPTAN ALIŞVERİŞİN YENİ ADRESİ


Yonca Toptan e-ticaret sitemiz 22 yıllık hakan ticaret kuruluşu olarak 2010 yılından beri faaliyet göstermektedir. Faliyetlerine Altınbaşak Dantel ipliği bölge bayisi olarak başlayıp, sonra tuhafiye, yazma, kozmetik toptancısı olarak devam etmiştir. Bir dönem kozmetik deposu olarak hunca, aromel, sutaş, akat, kopaş gibi kozmetik firmalarının depo dağıtımcısı olarak faaliyet göstermiştir.
Faaliyetimize son 5 yıldır içgiyim ve pijama ağırlıklı fabrika satış bayii olarak devam etmekteyiz. Müşterilerimiz ve üyelerimiz için ürün kataloğu hazırlayarak, yüzlerce ürün çeşitini kataloğa sığdırıyoruz. Katalogları ücretsiz olarak dağıtıyoruz ve müşterilerimizin katalog ile satış yaparak yüksek stok maliyetlerinden korumuş oluyoruz.
Başlıca markalarımız çamaşırda berrak, şahinler, lejardin, elite life, y-london, parigi, night flight, havluda bulteks ve nuteks, çorapta daymod, vog, müjde, aytuğ, style, kozmetikte lm, kırmızı gül markaları olupbu ürünleri kataloglarda bulabilirsiniz.
Sitemiz üzerinden toptan içgiyim siparişi verebilirsiniz. E-Bülten ile güncel ürünleri sürekli takip edebilirsiniz. Ücretsiz çamaşır kataloğuna ulaşmak için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Çeşitli boxer ve sütyen çeşitlerimiz bulunmaktadır. Çeşitli kategoriler sayesinde istediğiniz ürüne kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Toptan içgiyim siparişleriniz alınır. Sİtemiz üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Alışverişlerinizde kapıda ödeme, havale ve kredi kartı ile ödeyebilirsiniz. Axess ve makimum karta peşin fiyatına 4 taksit hatta zaman zaman + taksitle 8 e çıkabiliyor. 100 tl üzeri alışverişlerinizde kargo ücretini biz ödüyoruz, anlaşmalı kargomuz aras kargo  olup ücretlerde düşük tutulmuştur.
Küçük esnaf ve ekgelir sağlamak için satın alma alt limit i yoktur ve ek ücret istenmediği için çok avantajlıdır.
Herkese bol kazanç ve hayırlı  olmasını dileriz.
Yoncatoptan yönetimi.

EK GELİRİN YENİ ADRESİ EK GELİRİN YENİ ADRESİ Reviewed by zubizup on 00:56 Rating: 5

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.